Przygotowania do pielgrzymki..

Przygotowania do tegorocznej pielgrzymki trwają w najlepsze – jesteśmy już po pierwszym spotkaniu organizacyjnym. Cała ekipa jest zwarta i gotowa, rękawy zakasane, zadania podzielone, Ksiądz Adrian w końcu ochłonął po zeszłorocznych Światowych Dniach Młodzieży i obiecuje, że w tym roku już tylko Dwójeczka! Trzymamy za słowo! ;), ale..! Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomoc! Spotkanie przy grillu będzie idealną okazją do przekazania nam wszystkich Waszych przemyśleń na temat pielgrzymki i naszej Grupy. Pomyślcie o tym co Wam nie pasuje, co byście zmienili, poprawili, ulepszyli.. Jeśli chodzi Wam po głowie jakiś pomysł – powiedzcie nam o nim. Wspólnie zastanowimy się czy warto wprowadzić go w życie. Jeśli nie będziecie mogli przyjechać na Piknik napiszcie do nas maila (grupa2@domaryi.pl) lub wiadomość na facebooku http://fb.com/poznanska2.

W szczególności szukamy:

  1. Obdarzonych polotem w słowie, którzy odwiedzą szkoły i na lekcjach religii zachęcą do pójścia na pielgrzymkę – otrzymaliśmy zaproszenia do pojawienia się, ale my stare ramole, wszyscy pracują, a i tak kto by nas tam słuchał.. 😛 (a mooże ktoś pokusi się o zrobienie prezentacji o naszej Grupie? Można by ją pokazywać na lekcjach religii w szkołach, do których chodzimy)
  2. Fotografa, który podczas drogi uwieczni wszystkie piękne (i bolesne) chwile!
  3. Muzyków i wokalistów, którzy dołączą do naszego studia! Znacie kogoś? Bierzcie ich ze sobą! To dobry moment, aby zaplanować wakacje!
  4. Osób z zamiłowaniem do obróbki filmów.. mamy sporo materiałów z zeszłego roku, ale nikt z nas nie potrafił złożyć z nich filmu!