Spotkajmy się w Mikołajki :-)

Dobry wieczór!

Zapraszamy wszystkich na dwójkowe spotkanie, które odbędzie się 6 grudnia o godzinie 17:00 w poznańskiej Farze. Rozpoczniemy Mszą Świętą, a następnie spotkanie w salce.

Prosimy o przyniesienie wszelkiej maści smakołyków, zarówno domowych wypieków jak i kupnych słodkości. Zapewniamy kawę i herbatę. (do 16:50 będzie możliwość zostawienia słodkości w salce) Prosimy o potwierdzanie co zabierzecie ze sobą na nasz adres grupa2@domaryi.pl

Nie zapominamy również o Mikołajkowo-Bożonarodzeniowych prezentach. Chcielibyśmy na przyszłoroczną pielgrzymkę zakupić trochę sprzętu dla naszych medyków (krzesełka do “operacji”, zestaw półek do samochodu), a może i wymienić tablice na lżejsze, dlatego podczas spotkania będzie możliwość dorzucenia się do puszki.

Wszystkich śpiewająco-grających, którzy pojawią się na spotkaniu prosimy o informację również na nasz adres e-mail – kiedy zbierze się grupa, ustalimy szczegóły próby przed Mszą.

Przyda się również pomoc w ogarnięciu sali – zarówno Panie, które zaopiekują się słodkościami, jak i Panowie do ustawienia stołów. Dajce znać kto może wpaść ok. 16:15 i pomóc. 🙂

Do zobaczenia!